Filmy - Novinky

Jackie Chan stále nepatrí do starého železa. V divokom traileri pre akčné sci-fi Bleeding Steel zvláda bojové scény aj akrobatické kúsky

Nadchádzajúca čínska snímka Bleeding Steel bude zmesou akcie, policajného thrilleru či sci-fi s futuristickými prvkami. Či sa k nám ale dostane, to zatiaľ s istotou povedať nevieme.

12. september 2017, 14:32
zdroj: Heyi Pictures
12. september 2017, 14:32

Legendárny Jackie Chan už rozhodne nie je najmladší a je to na ňom aj poriadne vidieť. Keď však dôjde na akciu a natáčanie bláznivých kúskov, je to opäť ten skvelý obratný herec, ktorý nás svojimi šialenosťami baví už niekoľko desiatok rokov. A inak tomu nebude ani v akčnom sci-fi thrilleri s názvom Bleeding Steel. Ten sa po dávnejšom krátkom teaseri teraz konečne pripomína už aj plnohodnotnou ukážkou, ktorá odhaľuje ďalšie divoké zábery prešpikované niekoľkými futuristickými prvkami.

 

Chan si vo filme zahrá agenta špeciálnych jednotiek, ktorý chráni mladú ženu pred zlovestným kriminálnym gangom. Zároveň však cíti, že ho s ňou spája akési zvláštne puto, akoby sa už stretli v predchádzajúcom živote. Za scenárom spolu s réžiou stojí Leo Zhang (predtým iba Gei Ye Shou Xian Hua) a okrem vyššie spomínanej hviezdy sa objaví napríklad aj Tess HaubrichCallan MulveyNana Ou-YangErica Xia-HouShow Lo či Damien Garvey. Premiéra v Číne je momentálne naplánovaná na 22. decembra (prosinca) 2017. Zvyšok sveta si na svoj dátum musí ešte počkať. Ak by to bolo možné, zašli by ste na Bleeding Steel do kina?

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.