Filmy

Vraždiaca bábika Chucky s čiernym zmyslom pre humor prenasleduje svoje obete na nových fotkách blížiaceho sa hororu Cult of Chucky

Siedma časť kultovej série bude k dispozícii už o pár dní.

13. september 2017, 16:42
zdroj: Universal Pictures Home Entertainment
13. september 2017, 16:42

O fakte, že sa kultová vraždiaca bábika so slabosťou pre nabrúsené nože vráti, vie už snáď každý žánrový fanúšik. Chucky bude skrátka znovu hláškovať a vraždiť, presne tak, ako sme od neho zvyknutí. Cult of Chucky, siedme pokračovania klasického hororu Child's Play, nakrútil otec série Don Mancini. Do hlavných úloh sa vrátili Brad Dourif, Fiona Dourif aj Jennifer Tilly.

 

V Cult of Chucky sa opäť predstaví postava Nica Pierce (Fiona Dourif). Tá je umiestnená v ústave pre psychicky narušených, keďže ju lekári presvedčili, že Chucky (Brad Dourif) je len výplodom jej fantázie a práve ona stojí za masakrom svojej rodiny. Lenže na scéne sa čoskoro objavuje legendárna bábika (teda jej nový model, ale stále posadnutý dušou psychopatického vraha Charlesa Lee Raya) a problémy na seba nenechajú dlho čakať. Na DVD a Blu-ray si diváci budú môcť snímku zaobstarať už 3. októbra (říjen) 2017.

 

Nepochybujeme, že aj medzi našimi čitateľmi sa nájde mnoho Chuckyho fanúšikov. Prinášame vám teda niekoľko fotografií zo samotného filmu, ale aj z nakrúcania. Dáte siedmemu dielu šancu alebo túto sériu už nesledujete?

 

Zobraziť galériu 28 galeria

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.