Filmy - Novinky

Christian Bale prechádza pre rolu viceprezidenta Dicka Cheneyho ďalšou zo svojich radikálnych fyzických premien

Britský herec s ďalšou premenou.

13. september 2017, 17:42
zdroj: vanityfair.com
13. september 2017, 17:42

Christian Bale je okrem svojho hereckého talentu dobre známy fyzickými premenami, ktoré je ochotný absolvovať pre mnohé úlohy. Britský chameleón už zažil radikálny úbytok váhy pre The Machinist, nárast svalovej hmoty pre Nolanových Batmanov či náznak obezity v American Hustle. Podobnými zmenami pochopiteľne prešiel pre viacero projektov a zdá sa, že aktuálne sa opäť rozhodol pre veľkú premenu. 

 

Keď sa Bale objavil na filmovom festivale v Toronte, kde propaguje svoj nový film Hostiles, veľká časť pozornosti bola smerovaná k jeho blížiacemu sa projektu - doteraz nepomenovanej biografii Dicka Cheneyho. Bale totiž prišiel s radikálne zmeneným výzorom, keď si nechal odfarbiť obočie a očividne pridal viac ako len pár kíl. Na otázku Variety o jeho stravovacom režime odpovedal britský herec: „Len jem veľa koľáčov.“

 

V pripravovanej biografii sa pod režisérskou taktovkou Adama McKaya (The Big Short) okrem Balea objavia aj Steve Carell či Amy Adams ako Cheneyho manželka. Navyše sa povráva, že k obsadeniu sa v úlohe bývalého amerického prezidenta Georgea W. Busha pridá aj Sam Rockwell.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.