Seriály

Trailer pre drsného Punishera stále nemáme. Navnaďte sa na očakávaný seriál aspoň lákavými obrázkami a spoznajte zopár hereckých prírastkov

Jon Bernthal nám v druhej sérii Daredevila jasne dokázal, že je skvelým Punisherom. Jeho vlastný projekt tak právom patrí k tým najočakávanejším seriálom tohto roka, čo dokazujú aj nové obrázky.

13. september 2017, 17:10
zdroj: Netflix
13. september 2017, 17:10

Každým dňom ho netrpezlivo čakáme, no on stále neprichádza. Mali sme už síce možnosť vidieť niekoľko krátkych a nič nehovoriacich promo videí, poriadny trailer pre nadchádzajúceho seriálového Punishera by však dozaista potešil každého, kto sa na tento projekt teší. Kým sa teda dočkáme plnohodnotnej ukážky, môžeme si vychutnať aspoň ďalšiu porciu celkom nových obrázkov. Tie sa nachádzajú v galérii pod textom a okrem samotného Jona Bernthala v hlavnej úlohe na nich nájdete napríklad aj pôvabnú Karen Page z Daredevila či možného záporáka s tvárou Bena Barnesa. Všetky epizódy Punishera uvidíme ešte v priebehu tohto roka, presný dátum premiéry ale zatiaľ nepoznáme. Pre viac informácií vstúpte do tohto vlákna.

 

Zobraziť galériu 12 galeria
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.