Filmy

Dvojica stredoškoláčok začne v satirickej hororovej komédii páchať sériové vraždy, len aby zvýšili svoju sledovanosť na sociálnych sieťach

Pomerne lákavo pôsobiaci projekt Tragedy Girls dorazil s oficiálnym trailerom.

13. september 2017, 19:46
zdroj: Gunpowder & Sky
13. september 2017, 19:46

Čo by človek neurobil pre lajky na Twitteri a nezlepšil tak svoj sociálny status? Možno by aj vraždil, keby na to prišlo... Dve najlepšie priateľky Sadie a McKayla sa rozhodnú, že viac followerov im prinesie hlavne niečo poriadne drsné, a tak začnú pátrať po sériovom vrahovi. Podarí sa im ho nájsť, uväznia ho ako rukojemníka, ale potom si uvedomia, že by mohli v jeho "diele" pokračovať. Vraždy predsa ťahajú najviac, nie? Týmto spôsobom sa im skutočne podarí vytvoriť ohromnú sieť fanúšikov, mesto ale zároveň z krvavých vrážd prepadá panike. Dvojica vrahýň sa musí rozhodnúť, čo je prednejšie: vraždenie, twitterové konto či ich priateľstvo.

 

Bizarnú satirickú hororovú komédiu Tragedy Girls zrežíroval Tyler MacIntyre (Patchwork) a v hlavných úlohách sa predstavia Brianna Hildebrand, známa z Deadpoola a Alexandra Shipp z X-Men: Apocalypse. Okrem nich uvidíme aj Josha Hutchersona, Craiga Robinsona, Kevina Duranda, Jacka Quaida, Nicky Whelan či Kerry Rhodes. Trailer má rozhodne šťavu a v celom projekte vidíme ohromný potenciál. Ak je naozaj pravda, že nás čaká niečo podobné ako kultovka Heathers (1988), tak je natešenosť rozhodne na mieste. Do amerických kín Tragedy Girls dorazí 20. októbra (říjen) 2017.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.