Festivalová snímka Disobedience vytvorila poriadny rozruch vďaka svojej sexuálnej scéne v podaní zvodnej dvojice Rachel McAdams a Rachel Weisz. Film debutoval minulý týždeň na festivale v Toronte a hoci ho na vlastné oči ešte nejakú chvíľu neuvidíme, môžeme s istotou povedať, že nás čaká sekvencia plná bozkávania s vášnivým podtónom a scéna, v ktorej Weisz zubami doslova vyzlieka z oblečenia svoju ženskú spoločníčku v podaní už vyššie spomenutej Rachel McAdams. Prvé ohlasy hovoria o tom, že podobne sexuálne nabitá scéna tu už dlho nebola a na druhú stranu spomínajú fakt, že dráma režiséra Sebastiana Leia prináša krásny príbeh o zakázanej láske v prostredí ortodoxnej židovskej komunity plnej slobody a ženskosti.

 

Dej nám priblíži Esti (McAdams) a fotografku Ronit (Weisz) žijúcu v New Yorku, ktorá sa po smrti svojho otca vracia naspäť do židovskej spoločnosti. Obe ženy sa po rokoch opäť stretávajú a ich dlhý pohľad prezrádza, že majú za sebou dlhú históriu vrátane jednej utajenej aféry. Veľa vecí sa však časom zmenilo. Esti je už vydatá a návrat Ronit ani zďaleka nečakala. Postupom času sa city oboch dievčat dostávajú na povrch a Esti uznáva, že sa jej náklonnosť k nežnejšiemu pohlaviu nikdy nestratila. Ronit na druhú stranu dopĺňa, že so ženou ešte nikdy predtým nebola a my sa dostávame k tomu najočakávanejšiemu momentu.

 

Rachel Weisz a Rachel McAdams sa vo filme Disobedience oddávajú vzájomnému sexuálnemu potešeniu plnému vášne a intímnosti

Ohodnoť článok
12
Zdroj: screencrush.com