Seriálová novinka s názvom The Deuce sa nedávno predstavila iba druhou epizódou zo svojej premiérovej série a americká televízia HBO už stihla oficiálne potvrdiť aj príchod tej druhej. So správou prišiel programový riaditeľ Casey Bloys, ktorý je s prácou tvorcov Davida Simona a Georgea Pelecanosa (The Wire) nesmierne spokojný. Zároveň nešetril chválou ani na skvelé obsadenie v podobe Maggie Gyllenhaal či Jamesa Franca, pričom sa už nevie dočkať, ako sa budú príbehy ich postáv vyvíjať ďalej, teda v sérii s poradovým číslom dva.

 

Ak o tomto televíznom projekte čítate po prvýkrát, tak vedzte, že jeho príbeh je zasadený do New Yorku 70. rokov a točí sa okolo legalizácie a následného vzostupu pornografického priemyslu. Od prvých nesmelých krokov, až po priekopnícke momenty. The Deuce sa však zameriava aj na iné pálčivé problémy doby, ako napríklad rozmáhajúci sa vírus HIV, násilie, mafiánske potýčky a drogové závislosti. Pre viac informácií klikajte sem. Sledujete seriál? A tešíte sa na druhú sériu?

 

Druhá séria dramatického seriálu The Deuce dostala od HBO zelenú. S dvojrolou Jamesa Franca sa teda ešte nejaký ten čas nerozlúčime

Ohodnoť článok
4
Zdroj: comingsoon.net