V týchto dňoch sa začalo v Montreale natáčanie adaptácie prvého dielu knižnej trilógie Patricka Nessa (A Monsters Call) s názvom Chaos Walking. Vo filme si hlavné úlohy zahrajú Tom Holland (Spider-Man: Homecoming) a Daisy Ridley (The Force Awakens). Vo vedľajších úlohách uvidíme napríklad Madsa Mikkelsena (Rogue One), Nicka Jonasa (Jumanji: Welcome to the Jungle), Demiana Bichira (Alien: Covenant) a Davida Oyelowa (Selma). Režíruje Doug Liman (Edge of Tomorrow, Mr. & Mrs. Smith). Premiéra je naplánovaná na 1. marca (březen) 2019.

 

Tom Holland a Daisy Ridley môžu vďaka vírusu počuť ľudské myšlienky. Pozrite sa na prvú fotku z očakávaného sci-fi Chaos Walking

 

Post-apokalyptický sci-fi príbeh sa odohráva na planéte New World. Tú kolonizuje malá skupina osadníkov. Domorodci sa však vzbúria a zabijú všetky ženy osadníkov. Mužov a zvieratá náhle napadne zvláštny vírus, ktorý umožňuje počuť myšlienky ostatných. Uniknúť sa podarí len mladíkovi Toddovi (Holland). Ostatní obyvatelia na čele so šialeným kňazom ho však stále prenasledujú. Todd sa však stretne so záhadným dievčaťom menom Viola (Ridley), ktoré by mohlo byť kľúčom k odhaleniu mnohých tajomstiev planéty New World.

Ohodnoť článok
2
Zdroj: comingsoon.net