Šiesta seriálu obľúbeného seriálu Vikings je už síce nejaký ten čas potvrdená, fanúšikovia po celom svete však stále netrpezlivo vyčkávajú na tú v poradí piatu, ktorá sa formou dvojdielnej premiéry dostane na televízne obrazovky stanice History už 29. novembra (listopad) 2017. A hoci nadchádzajúca séria zatiaľ vôbec nevyzerá zle, mnohých dozaista zamrzí skutočnosť, že seriál ostane aj naďalej verný formátu dvadsiatich epizód. Ten totiž (kedysi výborným) Vikingom naposledy naozaj ublížil.

 

Navyše, v polovici piatej série sa dočkáme ďalšej nepochopiteľne dlhej prestávky vo vysielaní, ktorá bude trvať minimálne 8 mesiacov. V kútiku duše ale dúfame, že sa tvorcovia poučili a dodajú sériu, ktorá sa bude kvalitou aspoň približovať prvým dvom. Napovedať by nám mohla aj štvorica krátkych teaserov s niekoľkými novými zábermi na Lagerthu, Bjorna či Ivara. Ak sa chcete o seriálových Vikingoch dozvedieť viac, vstúpte do tohto vlákna. Ako vidíte seriál vy? Myslíte si, že patrí k tomu najlepšiemu zo súčasnej televíznej tvorby, alebo sa skôr prikláňate k názoru, že jeho niekdajšia vysoká úroveň postupne klesá?

 

 

 

 

 

5. séria Vikingov tasí štvoricu ukážok, ktorými pripomína blížiacu sa občiansku vojnu. Prežije krvavý spor Lagertha, Bjorn aj Ivar?

Ohodnoť článok
8
Zdroj: comingsoon.net