Seriály

5. séria Vikingov tasí štvoricu ukážok, ktorými pripomína blížiacu sa občiansku vojnu. Prežije krvavý spor Lagertha, Bjorn aj Ivar?

Televízna stanica History zverejnila krátke ukážky s niekoľkými kľúčovými postavami piatej série Vikingov. Dvojdielna premiéra nás čaká už koncom novembra.

11. október 2017, 11:28
zdroj: History
11. október 2017, 11:28

Šiesta seriálu obľúbeného seriálu Vikings je už síce nejaký ten čas potvrdená, fanúšikovia po celom svete však stále netrpezlivo vyčkávajú na tú v poradí piatu, ktorá sa formou dvojdielnej premiéry dostane na televízne obrazovky stanice History už 29. novembra (listopad) 2017. A hoci nadchádzajúca séria zatiaľ vôbec nevyzerá zle, mnohých dozaista zamrzí skutočnosť, že seriál ostane aj naďalej verný formátu dvadsiatich epizód. Ten totiž (kedysi výborným) Vikingom naposledy naozaj ublížil.

 

Navyše, v polovici piatej série sa dočkáme ďalšej nepochopiteľne dlhej prestávky vo vysielaní, ktorá bude trvať minimálne 8 mesiacov. V kútiku duše ale dúfame, že sa tvorcovia poučili a dodajú sériu, ktorá sa bude kvalitou aspoň približovať prvým dvom. Napovedať by nám mohla aj štvorica krátkych teaserov s niekoľkými novými zábermi na Lagerthu, Bjorna či Ivara. Ak sa chcete o seriálových Vikingoch dozvedieť viac, vstúpte do tohto vlákna. Ako vidíte seriál vy? Myslíte si, že patrí k tomu najlepšiemu zo súčasnej televíznej tvorby, alebo sa skôr prikláňate k názoru, že jeho niekdajšia vysoká úroveň postupne klesá?

 

 

 

 

 

5. séria Vikingov tasí štvoricu ukážok, ktorými pripomína blížiacu sa občiansku vojnu. Prežije krvavý spor Lagertha, Bjorn aj Ivar?

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.