Komiksy

Thor: Ragnarok je pre Hulka iba začiatkom trilógie. Objaví sa ešte v ďalších dvoch marvelovkách a čaká ho aj charakterový vývoj

Hulk sa už onedlho objaví v komiksovke Thor: Ragnarok a my sa nevieme dočkať.

11. október 2017, 17:09
zdroj: Marvel
11. október 2017, 17:09

Thor: Ragnarok sa blíži do kín závratnou rýchlosťou a o pár týždňov si ho užijeme na veľkom plátne. O ukončení trilógie sme si písali obšírnejší článok tu a o jeho prvých ohlasoch sme si čosi povedali tu. S blížiacim sa dátumom premiéry sa na povrch vynára ešte pár zaujímavých informácií. Herec Mark Ruffalo si myslí, že Ragnarok bude akýmsi úvodom do trilógie o Hulkovi a zároveň aj začiatkom Hulkovej evolúcie. Film The Incredible Hulk pomohol nakopnúť MCU do podoby, akú poznáme dnes a od tej doby sme postavu videli len občas ničiť nepriateľov v tímovkách, pričom sa veľmi nerozvíjala. Samozrejme, ak vynecháme jeho vzťah s Black Widow. Ak ste však čakali trilógiu venujúcu sa čisto len postave Hulka, sklameme vás.

 

Kevinovi Feigeovi sa zapáčila hercova vízia týkajúca sa Hulkovej budúcnosti. Prezident Marvelu sa rozhodol, že sa Hulk nebude vyvíjať v samostatných filmoch, ale práve popri Ragnaroku a oboch častiach Infinity War. Vyzerá to tak, že sa Bruce postupne naučí ovládať svoje druhé ja, a čo vy viete, možno sa dočkáme aj sólovky vo Fáze 4, ktorej projekty sú doposiaľ utajované. Hulk sa jednoducho musí naučiť rozprávať a my sme zvedaví na jeho príbeh v treťom Thorovi.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 2 komentáre
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Juraj Sluka11. október 2017, 19:20

Nie je to hercova vizia ani napad... oni proste s nim nemozu tocit samostatne filmy kvoli tomu ze prava na hulka vlastni universal a s nimi sa neda dohodnut ako so sony ohladom spidermana... marvel ho moze pouzivat len v timovkach

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Daniel M.AUTOR ČLÁNKU11. október 2017, 19:38

To máš pravdu.. v článku som narážal skôr na to, že sa Feige spýtal Ruffala, ako by si predstavoval Hulkov príbeh, ak by sa predsa len niekedy objavila možnosť natočiť sólovku. A herec mu odpovedal, ako by sa príbehu chopil on - a tieto nápady sa rozdistribuujú do nasledujúcich filmov, pričom, ako si povedal, sa vyhne sólovkám :)

1 Odpovedať · Nahlásiť