Komiksy

Obľúbený John Constantine je späť. Matt Ryan sa po účinkovaní v seriáli Arrow objaví aj v dvoch častiach tímovky Legends of Tomorrow

Obľúbená postava sa vracia.

12. október 2017, 10:57
zdroj: CW
12. október 2017, 10:57

Po zrušení seriálu Constantine od NBC, sa herec Matt Ryan objavil v jednej epizóde Arrowa, kde pomohol Oliverovmu tímu v boji proti Damienovi Darkhovi. Podľa The Hollywood Reporter sa táto obľúbená postava ukáže v dvoch epizódach Legends of Tomorrow v roku 2018. Pôjde o crossovery zo seriálmi: Arrow, The Flash a Supergirl.

 

Showrunner Phil Klemmer sa rozhovoril o príchode exorcistu do jeho projektu: „Jeho účasť v epizóde 310 bude obsahovať návštevu tímu Arrow a opätovné stretnutie s Damienom Darhkom. Ak máte epizódu o čiernej mágii, tak tam musí byť Damien. Pôjde o temný príbeh a ja sa extrémne teším na prácu s postavou Constantina."

 

Ryanova postava dostala, taktiež aj vlastný animovaný seriál s názvom Constantine, ktorý víde na digitálnych nosičoch začiatkom budúceho roka 2018. Na nedávnom Comic Cone v New Yorku nám bola ukázaná aj prvá ukážka k tomuto projektu.

 

 

V DC Legends of Tomorrow opäť uvidíme známe postavy, ako profesor Stein (Victor Garber), Atom (Brandon Routh), White Canary (Caity Lotz), Firestorm (Franz Drameh), Neyt Heywood (Nick Zano), Mick Rory (Dominick Purcell) či Rip Hunter (Artur Darvill). Sledujete všetky tieto seriály od stanice The CW?

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 1 komentár
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
fejkboi12. október 2017, 12:46

Sledujem.. a správa o Constantinovi potešila :) Dúfam že sa potom stane členom Legends alebo obnovia jeho seriál...

0 Odpovedať · Nahlásiť