Seriály

Seriál Mosaic prináša interaktívny spôsob sledovania príbehu z pohľadu viacerých postáv. Zažijeme vďaka nemu skutočne výnimočný zážitok?

Debutová upútavka sa pozrie na tento projekt zblízka.

12. október 2017, 12:30
zdroj: Anchor Bay Entertainment
12. október 2017, 12:30

Mosaic od oscarového režiséra Stevena Soderbergha (Logan Lucky) sme vám obsiahlejšie predstavili už v lete a preto sa nebudeme týmto odvážnym projektom teraz detailnejšie zaoberať. V skratke si povedzme azda len toľko, že prostredníctvom Mosaicu - respektíve aplikácie, ktorou sa bude dať seriál pozerať, budeme mať možnosť sledovať príbehovú líniu zatiaľ neobjasnenej vraždy z pohľadu rôznych postáv.

Svojou voľbou síce do deja žiadnym spôsobom nezasiahnete, ale budete si ho môcť užiť z perspektívy jednotlivých aktérov. Aplikácia sa bude dať stiahnuť už začiatkom novembra (listopad) tohto roku a seriál v "klasickej" verzii (bez možnosti voľby) pobeží v januári (leden) 2018. Vo filme uvidíme hercov, ako Sharon Stone, Garrett Hedlund, Frederick Weller, Beau Bridges, Paul Reubens, Jeremy Bobb, či Maya Kazan. Ako na vás pôsobí prvá upútavka? V prípade, že sa to podarí, mohlo by ísť o skutočnú pecku. A pokiaľ nie, no..

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.