Filmy

Režisér World War Z predstavuje psychologicko-dramatický príbeh slepej ženy, ktorej transplantácia rohovky obrátila svet naruby

On je jej očami, ona jeho srdcom. Čo sa však udeje v prípade, že úspešná operácia dovolí mladej žene znova vidieť?

12. október 2017, 12:29
zdroj: Open Road Films
12. október 2017, 12:29

Gina (Blake Lively) a jej životný partner James (Jason Clarke) majú takmer dokonalé manželstvo. Gina bola v detstve pri nebezpečnej nehode oslepená, a preto je od Jamesa prakticky úplne závislá. Svoj svet vidí len prostredníctvom manželovho popisu a svojej vlastnej predstavivosti. Po úspešnej transplantácii rohovky sa však ich spoločný život obráti hore nohami. Gina sa na svet začne pozerať s úžasom a pocitom nezávislosti a v Jamesovi sa začnú rodiť ohrozujúce pochybnosti. Až keď Gina začne opätovne strácať svoj vzácny zrak, konečne si uvedomí znepokojujúcu pravdu o svojom manželstve.

V dráme s výstižným názvom All I See Is You si okrem mladej Blake Lively a Jasona Clarkea zahrá aj exotická kráska Yvonne Strahovski, Danny Huston, Ahna O’Reilly a Wes Chatham. O réžiu filmu sa postaral tvorca World War Z či James Bond: Quantum of SolaceMarc Forster. Premiéra tejto kvalitne pôsobiacej drámy je datovaná k 27. októbru (říjen) 2017. Nová ukážka nám jednoznačne potvrdzuje, že pôjde o skutočne dramatický zážitok plný miestami až psychadelických scén. Máte podobne ladené filmy radi? Dáte Fosterovej snímke šancu?

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.