Natáčanie tínedžerskej komiksovky s názvom X-Men: New Mutants síce skončilo iba začiatkom septembra, my si však môžeme úplne prvý trailer vychutnať už dnes. Žiadny krátky teaser či promo, ale rovno plnohodnotný, viac než dvojminútový trailer. A hoci sa jeho zverejnenie môže zdať naozaj priskoro, v štúdiu 20th Century Fox si určite veľmi dobre uvedomujú, že tento X-Men spin-off nemá v širšom diváckom povedomí takú silu, ako napríklad Deadpool alebo Logan. Aj to mohlo prispieť k skutočnosti, že sa štúdio posnaží snímku spropagovať čo najviac. Rozhodne ale nemáme nič proti. Vychutnajte si ukážku.

 

 

Samotný príbeh by mal podľa dávnejších informácií adaptovať komiksovú sériu zo začiatku osemdesiatych rokov minulého storočia a v jeho centre uvidíme skupinu mladých mutantov, ktorí objavili svoje schopnosti, zatiaľ čo sú uväznení v tajnom zariadení. To bude navyše plniť aj funkciu akéhosi strašidelného domu, čím sa projekt New Mutants odlíši od ostatných X-Men filmov. Čakajú nás totiž prvky hororového žánru. V súvislosti so záporákom sa hovorí o Demon Bearovi, ktorý ovláda teleportáciu a dokáže sa živiť negatívnymi emóciami. Potvrdený bol však Warlock so schopnosťou meniť svoju veľkosť a tvar. Bude vytvorený pomocou CGI.

 

Za réžiou stojí talentovaný Josh Boone (Stuck in Love, The Fault in Our Stars), o scenár sa postaral Scott Neustadter spoločne s Michaelom H. Weberom (obaja The Spectacular Now, 500 Days of Summer) a z pozície producenta dohliada na celý projekt Simon Kinberg (stál pri väčšine snímok zo sveta X-Men). Zahrá si napríklad Blu Hunt, Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga či Alice Braga. Premiéra snímky je naplánovaná na 12. apríla (dubna) 2018 a ak sa o nej chcete dozvedieť ešte viac, vstúpte do tohto vlákna. Čo hovoríte na debutovú ukážku? Myslíte si, že dostaneme ďalší skvelý film o mutantoch?

Ohodnoť článok
35
Zdroj: comingsoon.net