Spoločnosť TBS chystá pre divákov nový komediálny seriál s názvom Miracle Workers. Prvá séria bude pozostávať zo siedmich epizód a scenár sa inšpiruje knihou Whan In God's Name od Simona Richa. Rich bude na projekt dohliadať aj ako výkonný producent. Hlavné úlohy by si mali zahrať Daniel Radcliffe a Steve Buscemi.

 

Daniel Radcliffe a Steve Buscemi si zahrajú v komediálnom seriáli Miracle Workers o anjelovi, ktorý musí zázrakmi zachrániť Zem

 

Príbeh sa bude točiť okolo smoliarskeho anjela (Radcliffe), ktorý má za úlohu na Zemi konať zázraky a zachrániť ju pred zničením, keďže Všemohúci sa na našu planétu vykašľal a venuje sa iným koníčkom. Steve Buscemu naskočil do projektu len v posledných dňoch, jeho rola bola pôvodne napísaná pre Owena Wilsona, ktorý však seriál opustil.

 

Steve Buscemi patrí k najrešpektovanejším hercom súčasného Hollywoodu. Zahral si v niekoľkých snímkach kultových bratov Coenovcov, ako Millerova križovatka či Barton Fink, známym sa stal aj účinkovaním v Gauneroch Quentina Tarantina. Objavil sa tiež v televíznych seriáloch Sopranovci a v oceňovanej krimi dráme Boardwalk Empire. Cudzie mu však nie sú ani nezávislé vody - spomenúť môžeme jeho úlohy v snímkach Ghost World, Living In Oblivion či Things to Do In Denver When You're Dead. Daniel Radcliffe je zase najznámejší ako čarodejník Harry Potter, ale zahral si aj v sympatickej indie komédii What If, fantasy horore Horns či biografickej dráme Kill Your Darlings. Seriálu Miracle Workers by sme sa mali dočkať v priebehu roku 2018.

 

Daniel Radcliffe a Steve Buscemi si zahrajú v komediálnom seriáli Miracle Workers o anjelovi, ktorý musí zázrakmi zachrániť Zem

Ohodnoť článok
2
Zdroj: screenrant.com