Jessicu Chastain máme radi, preto nás teší, že sa objavila v ďalšom kladne prijatom filme. Westernová dráma Woman Walks Ahead si odbila premiéru na tohtoročnom festivale v Toronte a získala mimoriadne pozitívne kritické a divácke reakcie. Snímku režírovala Susanna White (Our Kind of Traitor) a okrem Chastain si v nej zahrali aj Sam Rockwell, Michael Greyeyes, Ciaran Hinds a Bill Camp. Scenár napísal Stephen Knight (Eastern Promises).

 

Jessica Chastain si v chválenej westernovej dráme Woman Walks Ahead zahrá umelkyňu, ktorá chce namaľovať portrét indiánskeho náčelníka

 

Príbeh je inšpirovaný skutočnými udalosťami a rozpovie nám osud Catherine Weldon (Chastain), ovdovenej umelkyne z New Yorku, ktorá sa vyberie do Severnej Dakoty, aby namaľovala portrét známeho indiánskeho náčelníka menom Sediaci býk (Greyeyes). Aj napriek počiatočnej nedôvere si obaja dokážu k sebe nájsť cestu a napokon sa stanú oddanými priateľmi. Catherine sa tak ocitá uprostred súboja pôvodných obyvateľov Ameriky o ich domov. Woman Walks Ahead bude distribuovať DIRECTV a štúdio A24, ktoré stojí za mnohými nezávislými peckami (Čarodejnica, A Ghost Story, Swiss Army Man). Premiéra by sa mala uskutočniť v priebehu roku 2018.

Ohodnoť článok
1
Zdroj: comingsoon.net