Iba pred niekoľkými málo dňami sme vám priniesli informáciu o tom, že Ben Affleck začína hľadať elegantnú cestu k odchodu z DCEU a dnes sa na internete dokonca objavilo už aj prvé meno potenciálneho náhradníka. A podľa najnovších chýr spoza veľkej mláky by ním mal byť obľúbený Jake Gyllenhaal, ktorý sa s režisérom Batmanovej sólovky Mattom Reevesom údajne už aj stretol. Ak by teda Affleck komiksový svet pod hlavičkou Warner Bros. skutočne opustil, Gyllenhaalovi by sa mohol splniť jeho dávny sen.

 

Ten sa totiž úlohu Batmana snažil získať už pred natáčaním Nolanovho Batman Begins, lenže, ako už všetci veľmi dobre vieme, gothamského rytiera nakoniec stvárnil Christian Bale. Navyše, výmena hercov vo filmoch, ktoré na seba nadväzujú, nie je v Hollywoode žiadnou veľkou novinkou. Napríklad v súvislosti s filmami o Batmanovi si určite spomínate na snímku The Dark Knight, kde sa už v úlohe Rachel Dawes neobjavila Katie Holmes, ale práve Jakeova sestra Maggie. Nič však nie je oficiálne potvrdené a Reeves aj naďalej počíta s Benom Affleckom. Ktorého z týchto pánov by ste v kostýme Batmana videli v budúcnosti radšej?

 

Náhradníkom Bena Afflecka v úlohe Batmana by mohol byť talentovaný Jake Gyllenhaal, ktorý sa už s režisérom údajne aj stretol

Ohodnoť článok
3
Zdroj: screenrant.com