Zdá sa, že Marvelovské univerzum čoskoro obohatí ďalší výborný herec. Reč je samozrejme o Judovi Lawovi, ktorý je podľa magazínu Variety v procese rokovaní ohľadom chystanej snímky Captain Marvel. Hlavnú úlohu si zahrá oscarová Brie Larson a príbeh sa bude odohrávať v 90. rokoch. Pilotke Air Force Carol Danvers sa stane nehoda, jej DNA sa zmieša s mimozemskou a zanechá jej nejaké tie špeciálne schopnosti.

 

V chystanej komiksovke Captain Marvel sa po boku oscarovej Brie Larson objaví aj Jude Law. Koho si zahrá?

 

Koho si však zahrá samotný Law? Mal by si strihnúť Dr. Waltera Lawsona, známeho aj ako Mar-Vell. V komikse ide o príslušníka mimozemskej rasy Kree, ktorý je poslaný na Zem ako špión. Jeho úlohou je zistiť, či Zem predstavuje pre Kreeov nebezpečenstvo. Keďže však začne ľuďom stále častejšie pomáhať, je uznaný vinným zo zrady a odsúdený na smrť. Podarí sa mu však skryť na Zemi, kde si vytvorí superhrdinské alter-ego menom Captain Marvel. Práve od neho preberie schopnosti Carol Danvers (Brie Larson) a stane sa jeho nástupkyňou. Podľa Variety by Law mal slúžiť ako mentorská postava pre postavu Brie Larson.

 

V chystanej komiksovke Captain Marvel sa po boku oscarovej Brie Larson objaví aj Jude Law. Koho si zahrá?

 

Captain Marvel nakrúti dvojica Anna Boden a Ryan Fleck (Half Nelson) a záporáka si zahrá Ben Mendelsohn (Rogue One). Objaviť by sa mal aj Samuel L. Jackson ako Nick Fury, tentokrát s obomi očami, keďže Captain Marvel bude koncipovaný ako prequel pre celé MCU. Nakrúcať sa začne začiatkom budúceho roka a premiéra je naplánovaná na 8. marca (březen) 2019.

Ohodnoť článok
9
Zdroj: collider.com