Tak a máme to prakticky potvrdené. Po nedávnych ukážkach pre dve epizódy (Arkangel a Crocodile) z očakávanej štvrtej série skvelého Black Mirror sa totiž svojím vlastným trailerom a plagátom odhaľuje aj v poradí šiesta časť s názvom Black Museum, je teda viac než pravdepodobné, že budú tie zvyšné tri taktiež prestavené v podobnom duchu.

 

Stopáž Black Museum bude po vzore poslednej epizódy tretej série činiť približne 90 minút a podľa výkonnej producentky Annabel Jones nás čaká čistý popcorn, v ktorom nájdeme hneď tri samostatné príbehy. Za réžiou stojí Colm McCarthy (The Girl with All the Gifts, seriál Peaky Blinders) a čo sa samotného obsadenia týka, uvidíme hercov, ako Douglas Hodge, Letitia Wright či Babs Olusanmokun. Netflix by mal všetky epizódy nadchádzajúcej série sprístupniť ešte v priebehu tohto roka, konkrétny dátum však stále ostáva záhadou. Pre viac informácií vstúpte už klasicky do tohto vlákna.

 

 

Posledná epizóda 4. série Black Mirror bude mať dĺžku filmu a odhalí niekoľko samostatných a zvrátených príbehov plných smútku či bolesti

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net