Biografická dráma o spevákovi skupiny Queen Freddiem Mercurym s názvom Bohemian Rhapsody je oficiálne pozastavená. Fanúšikovia sa po tejto správe začali obávať, či je projekt vo vážnejšom nebezpečenstve a či sa ho teda vôbec dočkáme. Pritom len pomerne nedávno sme dostali prvé fotografie Ramiho Maleka (Mr. Robot), ktorý stvárni legendárneho rockového frontmana. Na réžiu a produkciu dohliada overený Bryan Singer (X-Men, Valkýra).

 

Štúdio oficiálne pozastavilo nakrúcanie biografie Freddieho Mercuryho. Zvažuje sa náhrada za režiséra Bryana Singera?

 

„20th Century Fox dočasne pozastavuje produkciu Bohemian Rhapsody kvôli neočakávanej práceneschopnosti Bryana Singera,“ píše sa v oficiálnom vyhlásení. Konkrétnejšie informácie hovoria o tom, že ide o „súkromné zdravotné problémy ohľadom Bryana Singera a jeho rodiny.“ Zároveň sa uvádza, že Bryan dúfa, že sa bude môcť vrátiť do práce hneď po Vianočných sviatkoch.

 

Podľa portálu The Hollywood Reporter sa Singer na pľaci neukázal po Dni vďakyvzdania a producentov zanechal v nervozite. Bližšie okolnosti nepoznáme, ale muselo ísť o vážnu vec, keďže dokonca padli návrhy, aby bol Singer nahradený niekým iným. Na druhej strane, podobné problémy so Singerovým dočasným odchodom postihli aj jeho snímky X-Men: Apocalypse či Superman Returns. Dúfajme teda, že sa Singer čoskoro vráti do práce a projekt dotiahne do úspešného konca.

 

Štúdio oficiálne pozastavilo nakrúcanie biografie Freddieho Mercuryho. Zvažuje sa náhrada za režiséra Bryana Singera?

 

Na biografický film Freddieho Mercuryho sa čaká už roky. Pôvodne ho túžil stvárniť Sacha Baron Cohen, ale nepohodol sa so žijúcimi členmi Queen. Až Singer od nich získal zelenú. Okrem Rami Maleka vo filme uvidíme aj Bena Hardyho (X-Men: Apocalypse), Gwilyma Leeho (The Hollow Crown), Josepha Mazzella (The Social Network), Aidan Gillena (Game of Thrones) a Lucy Boynton (Sing Street). Americká premiéra je naplánovaná na 25. decembra (prosinec) 2018.

Ohodnoť článok
10
Zdroj: collider.com