Komiksy

Deadpool láka návštevníkov brazílskeho Comic-Conu na tetovanie zdarma. Po portugalsky sa naučil vďaka prekladaču a telenovelám

Tentokrát sme sa síce žiadnych záberov z druhého Deadpoola nedočkali, Ryan Reynolds a reklamné oddelenie nám však opäť raz spríjemnili deň ďalším zábavným odkazom.

5. december 2017, 16:42
zdroj: 20th Century Fox
5. december 2017, 16:42

Ako sme predpokladali už pri príchode prvých záberov z druhého Deadpoola, aj tentokrát všetko nasvedčuje tomu, že reklamná kampaň opäť raz ponúkne množstvo originálneho a zábavného humoru. A hoci sme sa v najnovšom videu žiadnych záberov priamo z filmu nedočkali, štúdio 20th Century Fox prišlo aspoň so špeciálnym oznámením pre fanúšikov Deadpoola, ktorí sa zúčastnia Comic-Conu v Brazílii. Ak sa totiž zaregistrujú na tomto odkaze, môžu vyhrať tetovanie v štýle Deadpoola. Viac podrobností sa už ale dozviete v nižšie priloženej ukážke od samotného Ryana Reynoldsa, ako inak, odetého v tradičnej červeno-čiernej kombinéze. Premiéra snímky je naplánovaná na 31. mája (května) 2018 a pre viac informácií klikajte sem.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.