Seriály

4. séria Black Mirror dorazí ešte tento rok! Netflix vďaka čerstvému traileru potvrdil, že všetky epizódy budú dostupné od 29. decembra

To, v čo sme doteraz iba dúfali, sa dnes konečne potvrdilo aj oficiálne. Štvrtá séria Black Mirror bude na Netflixe sprístupnená už koncom tohto mesiaca.

6. december 2017, 18:33
zdroj: Netflix
6. december 2017, 18:33

Okolo očakávanej štvrtej série skvelého Black Mirror bolo v posledných dňoch mimoriadne rušno. A hoci sa nám každá jedna z nadchádzajúcich epizód predstavila svojím vlastným trailerom a plagátom, stále sme nepoznali oficiálny dátum premiéry. Teda až do dnes. Ako sa totiž ukázalo, streamovací gigant menom Netflix si pre nás pripravil ešte jednu dlhšiu ukážku, na konci ktorej sa už konečne objavil aj ten vytúžený dátum. 4. séria tak podľa predpokladov dorazí ešte tento rok, a to konkrétne 29. decembra (prosinca) 2017, kedy bude sprístupnených všetkých šesť epizód naraz.

 

Jednotlivé časti ponesú názvy Crocodile, ArkangelHang the DJUSS CallisterMetalheadBlack Museum, pričom za ich réžiou stoja také mená, ako John Hillcoat (The Road, Lawless), Jodie Foster (seriály Orange Is the New Black, House of Cards), Timothy Van Patten (seriály The Sopranos, The Wire), Toby Haynes (seriály Doctor Who, Sherlock), David Slade (30 Days of Night, seriál Hannibal) či Colm McCarthy (The Girl with All the Gifts, seriál Peaky Blinders). Na ktorú z epizód sa tešíte najviac? A máte radosť, že štvrtú sériu uvidíme ešte tento rok? Pre viac informácií klikajte sem.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.