Hugh Jackman stvárňoval postavu Wolverina necelých 20 rokov a rozlúčil sa s ňou tento rok vo filme Logan od režiséra Jamesa Mangolda. Pre Variety sa herec vyjadril o hraní tohto známeho mutanta, ale aj o odmietnutí ponuky zahrať si ikonického Jamesa Bonda. 

 
Hugh Jackman prehovoril o tom, ako mu chýba postava Wolverina a prečo odmietol ponuku stvárniť Jamesa Bonda

 

„Želal by som si ho začať hrať takto pred 17 rokmi. Keď som pozeral Logana mal som slzy v očiach a povedal som si, že som to dokázal, toto je Wolverine, akého milujeme a mal som ho tak hrať od začiatku. Bude mi chýbať.“ 

 

Austrálsky herec sa tiež vyjadril, prečo odmietol ponuku zahrať si agenta 007 po tom, ako štúdio hľadalo náhradu za Pierca Brosnana. Chystal som sa točiť X-Men 2, keď mi zavolal agent s tým, že či by som mal záujem o rolu Bonda. Povedal mi, že sa to chystajú robiť viac reálnejšie a už majú pripravený kvalitný scenár, stačí len súhlasiť. V tej dobe som si ale nevedel predstaviť, že si medzi X-Men nájdem čas aj na iné projekty.

 

Hugha Jackmana už asi ako tajného agenta MI6 neuvidíme, ale môžeme ho vidieť už 27. decembra (prosinec) 2017 vo filme The Greatest Showman, kde si zahrá zakladateľa najväčšieho pojazdného cirkusu USA P. T. Barnuma.

Ohodnoť článok
7
Zdroj: heroichollywood.com